Co a jak léčí klinický psycholog

Maminka před 10 měs.spadla na kole měla zlomeninu stydké kosti,přestala chodit,skončila na neurologii,po rehabilitaci trochu chodí o berli,někdy se zasekne a nemůže vykročit,pry je to psychika.Byla u psychiatra,ale nějak ji to nepomáha,má tablety,ale zase máme strach,že ji to tlumí.Má prostě nějaký blok v hlavě,to nám mluvíli ilékaři,ale co s ním.Už nevíme k jakému lékaři zajít,proto jsem myslela psychologa.Poradťe prosím,děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Klinický psycholog je vyškolen a současně se dále postgraduálně vzdělává v používání diagnostických testových metod, které napomáhají při hodnocení osobnostních charakteristik člověka-pacienta, dále jeho případných duševních poruch na úrovni myšlení, emocí a chování.

Více v odkaze

Zdroj: http://www.terapie-psycholog.cz/rozdil-mezi-psychologem-psychiatrem-psychoterapeutem

Další odpovědi
člověk

ano,může být ale jakýkoliv psycholog,nejvíce bych doporučoval,s praxí z lůžkových hospitalizací
a jedna rada,nevšímejte si u maminky tohoto problému,je to těžké,skuste jí na to neupozorňovat a hlavně nepomáhat při potížích,mějte ji na pozoru ale nechte jí plnou samostatnost aši poradí sama,není to surové a pomůže to.
jinak doporučuji odbornou hipnozu

Máca 2

Psycholog maminku vyslechne a poradí jí co a jak by měla udělat a jak se v určitých situacích zachovat.Psycholog na rozdíl od psychiatrů nepředepisuje léky,ale třeba poradí i vám jak s maminkou uacházet a jak jí pomoci.Přeji moc a moc štěstí.