satanica

Co a jak často se smí posílat do věznice ve Stráži pod Ralskem, v jaké zásilce?

Potřebuji poslat např, ponožky a nevím, zda je dostane.

Odpovědi
sio

V nárokovém balíku

Ve vaší anketě bohužel musím reagovat, ale není to tak. Někam můžete poslat oblečení i v kilovce, někam pouze v nárokovém balíku. Do některých je můžete přivézt na návštěvu, do jiných pouze poštou......Zkuste se zeptat na stránkách nebo diskuzích, které se tomu věnují. Anebo nejjistější cesta – zavolat si přímo do věznice, na stránkách GŘVS je číslo.

Zdroj: www.partnerve­vezeni.cz

Monika S.

V nárokovém balíku

V narokovem balíku