Janushka

Člověk Spáchal Vražduo Občané Přinesli Petici Na Jeho SmrtPodepsalo1000ob­čanůADonesliSou­dciLzeAbySoudce­UložilTrstKsmrti?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Ne, všelidové referendum není zatím možné ale i kdyby bylo tyto věci z něj budou stejně vyjmuty. Soudce nevydává rozsudek na základě názoru lidí ale na základě zákona.

Další odpovědi
Emefej

NeR ozumím ot Azce NapiS to Prosí Mcesky.

flodur

NAUČ SE PSÁT A NEBO SEM NEPIŠ !!!

klumprt

Nelze.

Podle Listiny zákl. práv a svobod se trest smrti nepřipouští (čl. 6 odst. 3). Nikdo nesmí být stíhán jinak než způsobem, který stanoví zákon (čl. 8 odst. 2).

Trestní sankce lze ukládat jen na základě trestního zákona. (§ 37 odst. 1 tr. zákoníku)

ptáč

ke smazané otázce která se týká historie práva a soudnictví – toto i demokracie vznikly v Římě. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Dě­jiny_práva

arygnoc

NeZle!

únavA to zňazakUJe.

anonym

:D