bolak

Člověče nezlob se! po internetu (pro 4 hráče)

Neznáte nějakou stránku (nemusí bejt česká) kde by se dalo hrát člověče nezlobse přes internet, ve 4 hráčích, každý z nich na jiném počítači, z jiného místa republiky?

Nejlepší odpověď
samicek333

dala jsem to do vyhledávače a tohle bylo hned mezi prvníma: http://www.mi­niobr.cz/clove­ce-nezlob-se/
nezkoušela jsem to, ale třeba to bude to, co jste myslel

anonym

ja rozumim jenom hajzlum, ale mooozna …
Top spiele
Mensch ärgere Dich nicht
www.kostenloses­piele-online.com

bolak

hajzlbabi, kliknul sem na to, našel tu ärgeredich hru, ale nevidím že by se tam dalo poslat ostatním hráčům link, aby se připojili do hry..

anonym

mensch, bolak , ärgere dich nicht .. !
ja koukala jenom na barevny figurky !! a to jsem vam chtela toolik udelat radost … mohl by jste se alespon naucit trochu lhat ! :(