Misa503

Zmenší se mi automaticky data po nahrání do Cloudového úložiště – OneDrive??

Dobrý den. Mám WIN 8.1, Mozilla Firefox. Zvolil jsem si na OneDrive složku a do ní zkopíroval z PC fotky a videa a zjistil jsem, že se mi o hodně zmenšila kapacita disku C – systém. Zřejmě o velikost těch fotek a videí na OneDrive.
Takže otázka : nakopírují-li do cloudového úložiště nějaké soubory, tak se mi tím automaticky zmenší ( o tu velikost douboru na OneDrive ) kapacita disku C – systém – na PC ? Děkuji.

Odpovědi
Emefej

Ano, někde musí být uložena data o těch souborech na cloudu.

magorvkleci

no jo, ten synchronizační program, co komunikuje s cloudovým diskem, pracuje jen s tou lokální složkou OneDrive (a jejími podsložkami), s ničím jiným

takže ty fotky máš na lokálním disku dvakrát – jednou ty uložené normálně a podruhé ty uložené (zkopírované) do lokální složky OneDrive

a konečně potřetí na cloudovém disku OneDrive

Lamalam

Ano , zmenší.