V.3.S.K

Clone DVD 2

před 6 měsíci jsem smazal tento program (trial) , teď jsem ho chtěl znova nainstalovat.Po instalaci ohlášení „Zkušební doba vypršela“ a program mi nedá ani žádnou nabídku co dál.Nerozjede se.Jak na to?

Odpovědi
Michal Kole

Sice trochu mimo, ale vlastnictví tohoto softwaru je podle současného autorského zákona nezákonné protože umožňuje obcházet ochrany u DVD a přitom ho lze používat i k zákoným účelům, např. kopírování CD pro prezentaci všem účastníkům

Má něco uloženo v registrech a hledat to je práce pro detektiva.

Nejlepší asi bude přeinstalace win a nová instalace CloneDVD