cepice

Podléhá clu zboží, které v e-shopu stojí 22 Euro, když jeho cenu pomocí kupónů a slev snížím např. na 10 Euro?

Kdyz si koupim vyrobek z Ciny, ktery na eshopu stoji nad 22 Euro (tim padem podleha clu v Cr), ale ja jeho cenu pomoci kuponu a slev snizim pod 22 Euro a koupim ho treba za 10 Euro, tak tim padem nepodleha clu, ze ano?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano. Clu ale podléhá celková cena nad 22€, t.j. včetně dopravy.