Veveruška1

Články na webu

Dobrý den, a děkuji všem za odpovědi. Vytvořila jsem si nový web na webnode, kam bych chtěl psát povídky. Bohužel když napíšu hodně dlouhý text, nezkrátí se a neukáže se tam ukázat celý článek. Omlouvám se, ale nevím jak to jinak říct. Potřebovala bych poradit jak to upravit, aby se ukazoval jen kousek článku. Děkuji moc
Doplňuji:
17:12 – Děkuji za radu. Pochopila jsem to, ale nějak to nikde nemůžu najít a upravit.

Odpovědi
Orange

V nastavení bude něco ve stylu, aby to u příspěvků ukazovalo pouze začátek. Jde to zde – http://blog.web­node.cz/ půjde to i tobě.
Doplňuji:
Teď jsem se chvíli hrabal ve své staré webnode stránce a vzpomněl si, proč jsem to nepoužíval. Hrůza. Nechceš zvážit pro své dobro nějakou alternativu? Blogger, Tumblr či Wordpress.com? Prostě něco přesně na blog.