pizlicka

čivava na mě vystrkuje zadeček.čím to??

muj čivaváček na mě vystrkuje zadeček.vyšpulí jej,ona se tak mazlí.to pejsci-čivavy dělaji??
Doplňuji:
znejtku,je to kluk 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

nejradějc jsou na prdelce škrabkaná všechna
zvířátka to i můj kocourek špulí kotlík 😁
Doplňuji:
http://old.stre­am.cz/video/796407-kocka-miluje-drbani

Další odpovědi
zjentek

tohle doufám dělaj jenom holky ..co to máš, fenku?
Doplňuji:
Kluk? Tak tohle by dělat neměl ..jak jako vyšpulí? Zachvátej raděj k vetovi, ať máš jistotu

briketka10

zjentku

nevím proč píšeš pičližka a né pizlicka ??
je to víc než urážlivý !!

briketka10

zjentku

to je blbost co píšeš to, že vyšpuluje na bříšku
dává najevo velkou radost paničce a nic jinýho
nemá to žádnou souvislost z nemocí má z toho
prostě potěšení a proto se mazlí :))

dělaj to i kočky, když se protahujou to ten můj
je celej bez sebe já ho prohrábnu přes kožich a
jen si chrochtá :))

zjentek

tož ale musíš uznat, že netušíme, co se čivaváčkovi od pičližky honí zadkem ..třa myslet na vše, briketko

briketka10

zjentku

ségry yorkšírek to měl taky moc rád všude a jak jéje :))

zjentek

..jenomže ten čivaváček prej špulí ;o

pizlicka

znejtku,vis,jak je to roztomilé?on si lehne na bříško,a vystrčí zadeček,jakoby se packama zadníma nadzvihne.je to moc roztomilé,je nevím,proc to dělá 🙂 když byl maličky,tak při protažení se,jej vyšpulil-to je prirozene,a ja jej vždy po nem pohladila,davala jsem mu najevo,ze je to roztomilí,a ted to děla pořád.jakoby na sebe upozornoval,a mazlil se.

zjentek

to je v pořádku, to von chce z tebe takhle vytahat něhu, to já znám, ale taky říkám, že druhej důvod téhle „pózy“ je bolest břicha, takže trávící potíže, takže je potřeba fakt dobře rozlišit ten správný důvod toho tělocviku ..nezvrací ti třeba často? Nemá průjem? Nevyhledává venku trávu a nežere ji? Všeobecně bys měla poznat, jestli se protahuje od bolesti a nebo od radosti, ale je třeba mít oči otevřený, víc ti poradit nedokážu, piclizko ;)

zjentek

oprava: ..důvodem bejvá bolest břicha, čili zažívací potíže..

briketka10

a tenhle pejsek :))
http://old.stre­am.cz/video/783664-psik-miluje-drbani