ptáč

Citoslovce umírání?

Nejlepší odpověď
dudu

Někdy je to sporné. Existuje obraz, který zachycuje jak se v zimě za 2. světové války ruský voják se svazkem granátů vrhá pod tank a volá „za stranu, za lidi“. Ovšem jiná verze tvrdí, že onen nešťastník řve něco jako „zasrané náledí“!?

Další odpovědi
mosoj

Sám poznáš jaká je to zábava a uslyšíš co budeš povídat.

Kelt

Určitě to není tra la la, takovému člověku moc není do zpěvu do tance. Existují poslední slova před smrtí. Taky v každé situaci bude to citoslovce jiné. Například sebevražedný atentátním s trhavinou může přijít mezi skupinu lidí a řekne. Zahrajeme si Kolo kolo mlýnské – … tady je citoslovce bác.

zjentek

ach ..často je to slyšet, takže někteří maj umírání celej život :o

Sarrow

Bach díra!
Kdééééééééééé­ééééééééééééé­é…??
Doplňuji:
nn, citoslovce nevím, leda by se topil :D

anonym

ratatata..

eso

No jede to hodne, uplne me to macka do sedacky, dobre si to nacipoval. Ty kotouce a trmeny si vymenil, jak jsem Ti rikal minule ?
Vole to nebrzdíííííííí !!!

Hele je to zapojeny, zkus jestli tam jde proud.
„Kchrrrrr“

Zelenej nebo cervenej myslis ? Je tam asi poslednich 8 vterin.
Zkus cervenej, ten bejva od napajeni, jestli to neprehodili.
„BUM“

Prej tomu krokodylovi muzes dat hlavu do tlamy a nekousne Te. Je tak cvicenej, davaj mu hodne jidla, ze turisty nenapada.
Tak me u toho vyfot. Tak jo.
„Cvak Krup“

Sarrow

Žide nelez na ty vratatatatata­tatata…!! :D