Rafaelo111

Když se cítím nenaplněný, poradíte, jak lze přijít k novým zájmům a kamarádům?

0 0
¨0Citim se nenaplněný

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Jak jste se dokopali k nejakym novym kamaradum a novym zajmum pokud jste je ztratily? Kazdy se s vekem meni a meni se jeho zajmy a vztahy s kamarady. Nevim jak prijit k novym zajmum a kamaradum

Odpovědi
EKSOT123

Mě to přijde jako neobyčejně zajímavá otázka. Jít na hlubinu, přemýšlet o lásce- nejen typu erós, ale i dalších několika druhů. Všímat si těch, kdož to nemají v životě lehké. Čili rozšířit své vnímání světa o duchovní oblast. Ale nebrát nic laciného- na této cestě je nastraženo mnoho lahodných sýrů a návnad v pastích, a také to dobré bývá obaleno negativy ať už skutečnými, nebo jinými. Spíš zůrodňovat půdu pro símě třeba orbou(prací apod.) a taky se připravit, že když člověk něco najde, tak to ještě nemusí být to úplně pravé a může ještě několikrát změnit názor.
Možná, když pak člověk najde onu drahocennou perlu, tak nebude příliš třeba na zájmech a tím méně na kamarádech mnoho měnit. Ale samozřejmě existuje i opačný způsob, nechat se k té perle dovést novými kamarády a koníčky. A třeba pomůže i Rafael?

Drap

Všechny své kamarády a přátele jsem našel když jsem dělal to co mne baví. Při koníčcích.

Rokio

Zkus navštívit centrum volnočasových aktivit.