Cítili jste otřesy?

Na novinkách.cz píší,že otřesy půdy byly cítit 100km od epicentra.Můžu se zeptat,kde jste je zaznamenali?(jestli se vůbec někdo najde)My dnes měli ve 12.47 4.5°
Doplňuji:
mowla:Kraslice,So­kolov

Nejlepší odpověď
Andělé

Zdravím :).
Teď jsme od rána přijeli z Českého Dubu ze závěrečného turnaje fotbalistů ml.žáků,kde se zem chvěla,ale čistě jen ze sportovního hlediska:) Cestou jsme se stavili pod Ještěd,který jsme si vyšli a všude byl náramný klid. Plno cyklistů.turistů a náááádherná,pře­nááááádherná příroda.:)
Snad ty otřesy u vás nebudou nadále sílit a zůstanou jen u lehkých záchvěvů. Přeji poklidné odpoledne bez otřesů,užijte si sluníčko a já my zase po malém odpočinku padáme…mějte se.....:)

Další odpovědi
mosoj

Ano můj kocour je cítil.

www

Brno, ne.
P.S: spolehlivě může takové malé otřesy ve větších vzdálenostech zaznamenat jen seismograf, lidé jsou nespolehliví a záleží na jejich citlivosti, momentální poloze v prostoru ap.

anonym

Mám je pořád, soused už 2 měsíce vrtá, bouchá apod. Ten už má byt jak ementál.

anonym

Praha, ne…
Jak už jsem tady psal – do Prahy zemětřesení nevpouštíme…
😉
Jen – mohu.li se zeptat – kde je cca tvé „tady“?
Doplňuji:
Jami155. Tam musíte být zvyklí, ne? ´Třesení´ máte poměrně často…
😉

krftwrk

Jo citili, nebot sousedi nad nama meli nocni diskoteku…

anonym

mowla?říkal jsi,že si jej do Pražičky nepustíte!Joop!A by­lo tam!Že bys nebyl doma?No nic.

anonym

To bylo na Hájích, což už skoro není Praha…
😉