makuska03

Citát Johna Lennona v AJ

Nevíte někdo jak zná tento citát v originále(v an­gličtině)? Případně dokázali byste mi ho do ní přeložit? Případně děkuji.
→ Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!

Odpovědi
MarťaŠev

I am gentle, cruel, I am life though. Are you crying? Even in tears there is power, therefore go and live!

quentos

„zpětný překlad“ se u citátů bohužel nepěstuje, citát lze pouze citovat. Takže nezbývá než ho v původním znění najít. To se mi zatím nepodařilo.

quentos

„zpětný překlad“ se u citátů bohužel nepěstuje, citát lze pouze citovat. Takže nezbývá než ho v původním znění najít. To se mi zatím nepodařilo.