Miroslavst

Čistíte klávesnici u počítače?

A pokud ano, myslíte že je lepší koupit novou klávesnici nebo se pokusit po rozebrání a vyklopení všech tlačítek je znovu dávat dohromady?
Uměli byste bez jakékoli předlohy vrátit všechna tlačítka na správné místo? :D:D

Nejlepší odpověď
led

Akurát včera som jednu prala v pračke.
Než vyberiem tlačítka najprv to odfotím.

Další odpovědi
BEAES

To bych určitě nesložila, puzzle 1000 klidně, ale tohle nééé. Čistím ji, když utírám prach-okenou.

anonym

jen to né,já pokaždé když vysávám přejedu štětečkem i klávesnici to snad stačí nebo né?

hanulka11

No potřebovala by vyčistit, ale na čem bych pak psala?

mojitek

naco rozebirat? Od čeho jsou štětky ? 😉