jjj123456789

Čistili jste někdy podlahu zubním kartáčkem?

A dal se potom používat na čištění zubů?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybys absolvoval VZŠ, tak by tě to neminulo a určitě bys si s nim znovu čistil chrup!
Škoda, že ji zrušili, měl bys jiné názory na svět!

Další odpovědi
dědapetr

Podlahu ne ale spáry mezi dlaždičkama.

anonym

Vojna je kojná,to si myslím,že tys nezažil.

anonym

Druhy šikany

Fyzická agrese – agresor používá k šikanování oběti fyzické násilí, popřípadě předměty, kterými učiní útok důraznějším (baseballová pálka, batoh apod.).
Slovní agrese a zastrašování – agresor oběti vyhrožuje fyzickým útokem, zastrašuje, nadává jí, vysmívá se nebo jí zastrašuje.
Krádeže, ničení a manipulace s věcmi – agresor oběti ničí a odcizuje věci nebo si věci půjčuje a vrací je znehodnocené (zejména tužky, celý penál a jiné školní pomůcky).
Násilné a manipulativní příkazy – agresor nutí oběť k různým nepříjemným činnostem a úkolům (např. psát za někoho domácí úkoly, nosit a odevzdávat svačinu či kapesné).

Kdo bývá dětskou obětí šikany?

Dítě, které se neumí nebo nemůže bránit.
Dítě, které se jakýmkoliv způsobem odlišuje od očekávaného průměru (nosí brýle, přestěhovalo se, má nadváhu apod.)
Dítě fyzicky slabé, popř. uzavřené, které těžko navazuje osobní kontakt s ostatními dětmi.