Čistič počítače

Nainstaloval jsem si Advanced system care Pro a rád bych zda po instalaci nechat původní nastavení a nebo něco změnit používám ještě Ccleaner mohu používat oba nebo pouze Advanced dík za váše odpovědi

Nejlepší odpověď
Honzucha

Dají se použít oba, ale stačil by jeden. Pokud tomu moc nerozumíte nechte původní nastavení.

Další odpovědi
elinkabublinka

Srdečně doporučuji radu od Honzuchy-základní nastavení se mi zdálo dosti malé,jelikož tomu mnoho nerozumím přidala jsem další.Sice s velkou váhavostí a rozmyslem…BYLO TO VÍC,NEŽ HODNĚ ŠPATNĚ Terezka