151kbar151

Čištění zubů

Mám problém-denně si čistím zuby dvakrát a pět minut, pastou, která napomáhá bělení a stejně mám zuby zažloutlé-čím to může být? Co mám dělat, abych je měl bílé?

Nejlepší odpověď
www

Asi s tím zas tak moc nenaděláš..:

Zdroj: ona.idnes.cz/bile-zuby-opravdu-pomahaji-jahody-ci-jablka-skodi-kava-a-kola-plp-/zdravi.aspx?c=A101001­_123214_zdravi_a­br

Další odpovědi
Ella

pokud každý den piješ kávu nebo čaj nebo jsi silný kuřák, tak to ani nemá cenu… věř mi – co já už všechno vyzkoušela a pak si ránko dám milovaný hrnek černého čaje a můžu se jít klouzat… =) Ovšem teď mi kamarádka říkala, že snad ta nová pasta od sensodime nebo něco takového, prý její mamce zabrala, tak se ji chystám prozkoušet – jestli je to sensodim si nejsem jistá, ale je to známé jméno a byla na to reklama nedávno..

anonym

Kupte si belici pasky. Pasta nemusi vzdy kazdemu stacit.
belici-pasky.com

  • iv-

žolik

možná máš takový odstín,neuděláš s tím nic.

Zdroj: žolík