mj81

čištění interiéru auta

Potřebuju si nechat vyčistit interiér auta, ale nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Podle čeho si mám vybrat firmu, která to provede a kolik to tak může stát? Pokud můžete doporučit nějakou firmu v Plzni, uvítám to. Díky!

Nejlepší odpověď
Wareg

Dobrý den,

firmu si musíte vybrat podle sebe nebo doporučení známých, na čištění vozu se těžko bude hledat něco, na co by se člověk mohl zaměřit.
Cenová relace je různá – dle základních a tím pádem nejlevnějších čištění až po nejobsáhlejší (mokré čištění, čištění kufru, stropu…), které stojí přes 1000 Kč.

Každopádně je lepší obětovat tisícovku, protože doma to nikdy nevyčistí člověk tak, jako odborníci.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.