Čištění CCleaner

Jak se vymazávají škodlivé soubory v tomto programu.. označilo to nějaké soubory a jestli mám potom zadat spustit cleaner děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím co máte přesně na mysli škodlivými soubory(myslíte viry?) V tom případě myslím,že CCleaner, neobsahuje program na likvidaci virů.
CCleaner (Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci systému. Odstraní nepoužívané a neplatné položky z registru, nepoužívané a dočasné soubory a stopy zanechané systémem Windows a různými programy.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/

Další odpovědi
mosoj

CCleaner má dva režimy kontroly :

1. tzv. čistič – spouští se tlačítkem vlevo dole „analyzovat“. Po analýze se vybrané nesrovnalosti odstraní tlačítkem vpravo dole
„spustit CCleaner“.

2. Čištění registrů – opět se spouští tlačítkem vlevo dole „analyzovat“ po analýze
se problémy odstraní tlačítkem vpravo dole
„opravit vybrané problémy“. Před opravou je možné provést zálohu původního stavu.

neowen

napis mi na email speedy1997@seznam.cz a ja ti poslu program cervi ten ti najde chyby v pocaku opraví je