tazalka

Číslování stránek ve Wordu

  1. Potřebuji číslovat stránky od stránky deváté, ale aby byla očíslovaná číslem 8. (První stránka je jako 0 pro představu a pochopení:)).

2)pak mi text končí číslem 114 a další stránky co pak následují potřebuji nečíslované. Vše pak potřebuji dát do pdf, takže to potřebuji v jednom souboru… proto takové čachry s číslováním:)
Jak to udělat a jde to vůbec? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Word umožňuje „číslování od“, ten konec jedině nějak oddělit a nezadávat číslování stránek.
Také je varianta vytisknout dle potřeby a pak jen hromadně naskenovat do pdf.