Číslování kapitol ve Wordu

Dobrý den, chci se zeptat. Řeším při psaní seminární práce jeden problém a to ten, že když mám například 3 NÁZEV na jedné stránce a obsah této kapitoly je jen na 7 řádků. Chci, aby kapitola 4 NÁZEV zůstala ještě na té jedné a té samé stránce, jak kap 3, aby tam pouze nezůstalo 7 řádku a hromadu prázdného místa.
Rozumíte mi, co tím chci říct..našel by se tu někdo, kdo by mně prosím pomohl? Děkuji

Odpovědi
jpau

Nevím, jak jsi se to formátování rozhodla řešit („technicky“), zkusil bych se podívat, zda-li se ti neukončují oddíly současně s koncem stránky a pokud ano, nastavit konce oddílů na průběžné.

Jak je to udělané zjistíš klepnutím na symbol divného P (neviditelné znaky), na konci každého oddílu by měla bít tečkovaná čára: .............­...(tady bude napsáno co je to za oddíl).......­....... No, to co jsem teď napsal smažeš (delete) a vložíš tam (vložit → konce) průběžný oddíl.