Avatar uživatele
miselin1919

Císařský řez nebo normální porod???

Dobrý den.Jsem těhotná v 35–36tydnu teh.Bude to muj 3 porod první jsem měla vyvolavanej z epiduralem takže to bylo docela ok,druhy byl ukončenej dříve protože jsem čekala dvojčátka a jedno bohužel zemřelo tak byl neplanovaný cisařský řez při kterem mi umrtvili jen dolní polovinu těla a nebyl to pro mně moc dobrý pocit lečím se již 3 rokem na panické ataky a depresi a te si mám vybrat pokud bude vše ok tak mohu rodit normálně ale podle psychiatra bude lepší cisařak v plné narkoze ale ja mam strach že se neproberu po te narkoze a zhuru při cisařaku už nechci byt vím že budu zase panikařit mate někdo zkušenost z porodem po cisařaku nebo z cisařským řezem v plné narkoze děkuji.Mám pocit že začínam blaznit
Doplňuji:
Paní petro15 moje děti sou zcela v pořádku léky jsem uživala i v munulych těhotenstvích a děti nemám postižené ani nijak narušené!!!!! a to že musím bral leky za to nemužu vy asi nevíte jake to je trpět depresemi.Určitě nekouřím nemějte strach a i kdyby na to sem se neptala otázka byla směřená jiným směrem děkuji za názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz, gagaga, marci1 před 3689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Já jsem rodila dvakrát normální cestou a bez epiduralu. I případný další porod bych chtěla „normální“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Důvěřujte lékařům. Pokud Vám na základě Vašeho psychického stavu doporučují císařský řez v narkóze, tak právě proto, abyste porod prožila v klidu a pohodě. Není to nic neobvyklého. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beer4Real

LooooL Petro15 radši se nevyjadřuj když o tom víš prd, mě je trapně i za tebe :D

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Moje řeč …

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy