miselin1919

Císařský řez nebo normální porod???

Dobrý den.Jsem těhotná v 35–36tydnu teh.Bude to muj 3 porod první jsem měla vyvolavanej z epiduralem takže to bylo docela ok,druhy byl ukončenej dříve protože jsem čekala dvojčátka a jedno bohužel zemřelo tak byl neplanovaný cisařský řez při kterem mi umrtvili jen dolní polovinu těla a nebyl to pro mně moc dobrý pocit lečím se již 3 rokem na panické ataky a depresi a te si mám vybrat pokud bude vše ok tak mohu rodit normálně ale podle psychiatra bude lepší cisařak v plné narkoze ale ja mam strach že se neproberu po te narkoze a zhuru při cisařaku už nechci byt vím že budu zase panikařit mate někdo zkušenost z porodem po cisařaku nebo z cisařským řezem v plné narkoze děkuji.Mám pocit že začínam blaznit
Doplňuji:
Paní petro15 moje děti sou zcela v pořádku léky jsem uživala i v munulych těhotenstvích a děti nemám postižené ani nijak narušené!!!!! a to že musím bral leky za to nemužu vy asi nevíte jake to je trpět depresemi.Určitě nekouřím nemějte strach a i kdyby na to sem se neptala otázka byla směřená jiným směrem děkuji za názor.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já jsem rodila dvakrát normální cestou a bez epiduralu. I případný další porod bych chtěla „normální“.

Další odpovědi
marci1

Důvěřujte lékařům. Pokud Vám na základě Vašeho psychického stavu doporučují císařský řez v narkóze, tak právě proto, abyste porod prožila v klidu a pohodě. Není to nic neobvyklého. 🙂

Beer4Real

LooooL Petro15 radši se nevyjadřuj když o tom víš prd, mě je trapně i za tebe :D

ivzez

Moje řeč …