fcoop

Čípak jsou to zákony?

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Až půjdeš jednoho dne do parku, slunce bude pálit, a ty se div neuvaříš, nenamáhej se hledáním lavičky. Ta jediná prázdná bude na místě, kde slunce svítí nejvíc.

Všechny houby jsou jedlé. Některé bohužel pouze jednou.

Osoba s nejmenšími znalostmi má obvykle nejvíce co říci.

To snad stačí,jsou jich mraky.
Je to odpozorováno „ze života“.
Na nás se ale zcela jistě nevztahují,že?

Nejlepší odpověď
Drap

Murphyho zákony /doufám, že jsem to dobře napsal/ a asi ne stovky , snad už tisíce jich jsou.

Další odpovědi
hanulka11

to jsou podle mne zákony schválnosti

misa-radilka

Ano, to jsou Murphyho zákony. A nějak jsem vypozorovala, že se vztahují i na mne i na spoustu dalších lidí, které znám… Bohužel.

anonym

Jeden je muj vlastni : Osoba s nejmenšími znalostmi má obvykle nejvíce co říci. !
🙂 -iv-

staryforTin

  1. Čeští inženýři v průmyslu v zaměstnání měří čas pracovnicím, které jsou zrovna na záchodě.
  2. Nepotřebovat civilizaci a s tím veškeré výhody přetechnizace/ úřady, akce slev končící před výplatou. Stačí obyčejný pařez.
  3. Není nutné konzumovat jedovatiny, je nutné je umět nabídnout.
  4. Občas rád pokecám, se sobě rovnými.

Tyhle mraky zákonů pomáhají lidem orientovat se a je dobře že jsou. Ale s tím sluncem v parku, to se mě líbí.