9 řemesel

Čínské skútry,

je pravda ,že jezdí na 90 a více oktanů bez oleje?Myslím jezdí trvale , ne jen do zadření motoru, to pro vtipálky.
Doplňuji:
Proč šmejdy? Neříkám,že to není možné, ale na tomto jezdil soused více jak 3 roky do práce a zpět , tedy asi 40 km a bez problémů !!Bohužel, zeptat se ho nemohu ..

Odpovědi
oskar

Od takových výrobků co nejdál jsou to šmejdy.

bacikk

Já jsem si koupil YUKI 50,to je opravdu šmejd za ty nehorázný peníze,nedávno se mi například stalo,že od teplého hnusně zrezivělého výfuku se roztekly ty čínské hadičky i benzínová,málem jsem shořel.Proto nedoporučuju.Musel jsem všechny vyměnit za naše kvalitní.

mojitek

…jak jako bez oleje???
No jinak Čínske vyrobky,zvlast ty slozitejsi jako např.skutry apod. jsou na tom tak,ze kvalita je velice kolisava,rekl bych ze co kus to original :o) Jinak jestlize pisatel musel vyhodit seskvarene hadicky od vejfuku tak se nejedna o beznou udrzbu..
Tam to proste sekaj hlava nehlava,hlavne ze se to proda.Kdyz bych uz si mel koupit Čínu,tak bych to doma poradne prozkoumal,pou­tahoval spoje,sroubky atd,povymenoval bych šuntacky soucastky ktery by se daly a az potom bych se odvazil vyjet..