Deli

Činíte svět lepším?

Narazila jsem na chlapce, který chce zájezd, na který měl jet se svou dívkou (ale rozešli se), darovat někomu druhému. Aby udělal svět lepším. Podívejte: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/267474-mladik-po-rozchodu-s-divkou-nabizi-zdarma-zajezd-pro-dva-za-30-tisic.html
Děláte také svět lepším?
Koupili jste někdy bezdomovci sendvič nebo odnesli staré paní tašku?
Komu by jste přáli tenhle výlet?

Odpovědi
marek.29

Na to sem taky narazil 🙂 přál bych ho sobě nebo někomu, kdo mě na něj vezme, protože do Ameriky se chci podívat už dlouho. Mimoto, ten kluk tam psal svou e-mailovou adresu a prej mu má každej napsat s důvodem proč by právě on měl jet a on ten zájezd daruje 🙂 takže jsem napsal..
Pomáhám do busu s kočárkama :-p