janek66

Čím zmírnit bolest hrudníku?

Před lety jsem prodělal operaci srdce s otevřeným hrudníkem a teď v takovém počasí se hrudník „ozývá“.Nevíte někdo čím na to „vyzrát“?Je to něco jako když se ozývá třeba zlomená noha, jen o to horší že se nemůžu pořádně nadechnout,při plném nádechu je to nejcitlivější.
Je to opravdu jen hrudníkem, srdce je OK, dělává to několikrát ročně.Prášky od bolesti to nechci řešit.

Nejlepší odpověď
lola

Jediné,co mě napadá je lehnout si,hodit se do klidu a místo si jemně promasírovat. Třeba použij i masážní krém,snad to zabere.

Další odpovědi
aloevera5

Třeba by Vám pomohly 100% přírodní produkty. Už jste něco takové zkoušel?

Od podobných bolestí pomáhá:

  • Aloe Berry Nectar
  • Aloe Herbal Tea
  • Nature-Min
  • Gin-Chia
  • Royal Jelly

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty

jennysh

V ČR je v současnosti 5 CERAGEM center (3 centra jsou v Praze, 1 ve Zlíně, 1 v Ostravě), kde lze BEZPLATNĚ vyzkoušet na sobě účinky termo-akupresurní lůžka CERAGEM-E.
Masážní lehátko CERAGEM-E je zapsáno v ČR jako zdravotnická pomůcka a má neskutečně mnoho certifikátů a ocenění. Zkuste a uvidíte
zdroj: http://www.abe­cedazdravi.cz/