Miru1

Čím zalepit gymnastický míč?

Ten velký na cvičení.Zkoušel jsem to chemoprénem a nic,pak lepidlem na duše na kolo a zas nic.Dále lepidlem na bazény a stále nic.Prostě na tom míči nic nedrží.Tak by mě zajímalo zda se vůbec něčím dá zalepit.Je tam malinká dírka od propisky.To víte děti.Děkuji.

Nejlepší odpověď
jakube33

I kdyby jste to necim zalepil kdyz si na to dite hupsne tak to malo co udrzi :D jinak ten mic neni zas tak drahy radeji bych koupil novy

Zdroj: http://gymnasticke-mice.heureka.cz/

Další odpovědi
venkovan

Na míči bude někde značka plastu ze kterého je vyroben. A potom podle té značky koupit lepidlo. Některé plasty se obtížně lepí, některé prakticky ne a nebo lepidlo je tak drahé, že je lepší koupit novu věc.
Ale zkusil bych tím vhodným lepidlem (hrotem tuby lepidla apod.) projít dovnitř míče (nenafouklého)a při vytahování tam zároveň tlačit lepidlo. mohl by se udělat „špunt“ a přebytečné lepidlo v míči by mohlo po zaschnutí působit jako hlavička.

anonym

Já osobně bych to nelepil, protože pokud jej používáte ke cvičení, tak poškozený míč může být velmi nebezpečný. Při zátěži může prasknout a vy se nejen leknete, ale navíc můžete spadnout na zem s docela „velké výšky“ a ublížit si. Pád z 50-ti cm na kostrč není nic příjemného!
Jak už bylo řečeno, cena zase není tak vysoká, abych tato rizika podstupoval.

pusinka50

co zkusit obyčejnou izolepu