jiriii

Čím zakrýt ošklivé zábradlí na balkoně?

Je to zábradlí tvořené kovovými tyčkami(3cm), tak 10cm od sebe. Není tam žádné soukromí a taky to nevypadá pěkně.
Jsou nějaké síťoviny, které bych tam mohl natáhnout?
Jde mi o to, to překrýt ne dělat nové:-)
Rákos ne:-)
Jak(by)jste si poradili Vy? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Popínavé květiny, různé rohože, matné plasty (velmi lehké, masivní i odolné) nebo sklo..je toho celkem dost.

Další odpovědi
marci1

Docela hezky vypadají dutinkové polykarbonátové desky „MAKROLON“.

elektrikář

Lze použít nějaký dutinkový polykarbonát a popínavé rostliny Břečťan je zelený po celý rok.

Jakub Tlapal

Nebylo by lepší nechat udělat nové zábradlí? Pořád to bude staré zábradlí a nikdy to nebude ono. Ideální je na to nějaká zakázková kovovýroba , ať je to přesně podle vašich představ a ne nějaké tuctové zábradlí, které má na balkóně každý druhý. Nebo nevím jak vy, ale já nechci mít kolem domu to co všichni ostatní.