zjentek

Čím vystříkat bydlení, abych to ideálně přestál bez újmy na zdraví?

..mám tam nějaký lítací a lezoucí breberky a některé z nich jsou svině!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Biolit

určitě ne, teda lítací svině jsem ještě neviděl. To pod vodou nemám.

Další odpovědi
mosoj

jinej sprej

Jestli to jsou svině, tak jedině tabun, sarin, soman atp. Nějakej biolit si nech na berušky americké.
Doplňuji:
Na zahradu bych vzal Agent orange. Stejně se to množí všechno tam.

kubik!

jinej sprej

Chtělo by to upřesnit o jaké svině se jedná… Myslím, že ne na každou svini stačí biolit… Opravdu záleží na tom co je to za hmyz…

jjj123456789

jinej sprej

Doplňuji:
jinÝ sprAY. A doporučuju sperma.