Avatar uživatele
miras 13

Čím vyspárovat dlažbu na balkóně?…

…spárovačka se po první zimě vydrolila,přesto,že byla flexibilní,značková od firmy Mapei.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zdeny, Miroslavst, fesoj před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pokud je to dlažba na nekrytém balkonu, nepomůže vám ani svěcená voda.
Mám takto dlážděnou nekrytou terasu u rod. domku. Cca před 7 lety jsem její povrch celý předělával. Od té doby každý rok přetírám spáry Sokratem abych utěsnil mikroskopické trhlinky ,které se ve spárách určitě udělají. Jakmile pronikne sebemenší množství vody do spáry je hotovo. Dnes bych spároval hmotou Fix all, tekuté hřebíky nebo něco podobného co je dnes na trhu ( je toho hodně). Silikonový tmel se na celý povrch moc nehodí. Dělá se s ním jenom dilatace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zdeny

MOSOJ má pravdu , mám ty samé problémy!!! Dnes bych dal jen dlažbu na terče. Existují ještě fólie které jsou silné a na to vyrobené

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Možná mohla být flexibilní, možná mohla být značková, ale byla i pro venkovní použití?
Ono venku dost mrzlo.
Bylo spárování prováděno dle návodu a při doporučené teplotě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Spárovacím silikonem http://www.te­rasy.info/files/cim­sec_katalog_38-39_vzornik.pdf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PES MATES

FLEXIBILNÍ SPÁROVACÍ HMOTA – ANTI ZAMRZ.

Zdroj: WWW,SKYLINK.CZ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katax

Máme od firmy Ceresit, byla v sypkém stavu a míchala se s vodou. Máme ji 2 zimy azatím drží

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek