jaknato

Čím vyčistit zaschlé kapky silikonu na dlažbě po montáži kuchyňské linky?

Odpovědi
Kepler

Zkus Apursil: https://mospi­.cz/shop/cisti­ce/48-apursil-cistic-silikonu-a-pen-150-ml-3830000407663.html

mosoj

Na dlažbě snad není problém. Mechanicky seškrábnout škrabkou, žiletkou či čímsi podobným. Nakonec očistit mechanicky hrubou kuchyňskou houbičkou s vodou. Dobrá je i v současné době propagovaná nanohoubička. I když použiješ odstraňovač, tento postup tě nemine. Po odstraňovači silikonový tmel pouze mírně změkne. Na dlažbě nemůže být problém.