Avatar uživatele
kazisvět

Čím vyčistit vodní kámen a rez ze sprchového koutu?

Nemůžeme dostat ze sprchového koutu proužku z vodního kamene a rzi (máme vodu s velkým obsahem železa), která se objevila po dvířky sprchového koutu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anetadela1

Docela dobrý je Cilit Bang, ale asi úplně nejlepší bude, když dáte vařit ocet a pak to tím budete pomalu polevat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rodinka

Cillit a Cif jsou dnešní levně dostupné a spolehlivé odstraňovače vod.kamene,vyz­koušeno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

My zatím tento problém nemáme. Bydlíme v novém domě a kupovali jsme si nový sprchový kout, takže je ještě čistý. Kupovali jsme ho z https://www.vy­bavime-koupelny.cz/sprcho­ve-kouty kde mají různé sprchové kouty, tak jsme si tam vybrali. Rodiče mají ale sprchový kout dlouho, tak vím, jak i ten náš bude časem vypadat.

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
macek

Já používám Modrý Hagesan.Je to jeden z nejlepších přípravků které znám.Může se používat na plastové vany.Je opravdu výborný.Cenově je sice dražší ale já nic jiného nepoužívám.Bohužel ho všude nemají ale u nás v drogerii Martina mi ho objednávají.Nej­lepší je s rozprašovačem,po­kud je to opravdu hodně tak na hadřík a nechat chvíli působit.Když jsme měli litinovou vanu tak jsem pužívala Fixinelu.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek