Michal Kole

Čím vyčistit plyšové hračky?

Aby malé dítě nemělo nějakou alergickou reakci na stopové množství pracího prostředku když se bude s plyšovou hračkou „muchlat“.

Existuje nějaké dětské prací mýdlo?
Jaké jsou obchodní názvy? (cenu si lze orientační najít v e-shopech)

Nejlepší odpověď
myšpulín

A co plyšové hračky vyprat v osvědčeném pracím prášku ve kterém perete dětské oblečení a máte vyzkoušené, že dítě po něm nemá žádnou alergickou reakci.

Další odpovědi
ReHu

Ani některé dětské prací prostředky nejsou optimální. Záleží na vymáchatelnosti pracího porostředku.
Já doporučuji SA8 Baby.