maskot

Čím vyčistit lepkavý povrch malé televize z pryže?

Odpovědi
anonym

Podle toho, čím je ten povrch znečištěný – vodou se saponátem (myslím navlhčeným hadříkem, ne strčit TV do kýble), lihem, technickým benzinem (´silnější´ rozpouštědla mohou pryž leptat)…
Doplňuji:
Mosoj: To – takto ´na dálku´, vypadá na zaschnutý tuk na povrchu – zkus jej (na malé plošce) odstranit mechanicky (třením suchou hadérkou nebo opatrně seškrábat ostrým břitem) a nebo silným rozpouštědlem (perchlor, aceton, toluen) – ale v tom případě někde, kde nebude vadit případné vizuální poškození – naleptání povrchu plastu či pryže.

mosoj

Tak to bych také rád věděl. Mám podobný problém s fénem a vyzkoušel jsem kde co a vždy to bylo stejné někdy horší . Problém začal když jsem ho chtěl vyčistit teplou vodou se saponátem či mýdlem.

Doplňuji:
Děkuju nefunguje to. Jedině když to zapatlám rukama přestane to lepit.
buď si jist že jsem i ten líh a různá jiná rozpouštědla vyzkoušel. všechno ještě horší.