martina1g

čím vyčistit látkový gauč

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda někdo nevíte, čím vyčistit látkový gauč, jaký prostředek na něj použít a hlavně čím, kartáčem hadrou nebo čím? Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
georgia

Pěnovým čističem na čalouněný nábytek-jen nééé kartáčem-žínkou

Další odpovědi
Vicki

Do malého kbelíku s vl.vodou dejte odměrku(jako při praní)pracího prášku,rozmělněte a jemným silonovým kartáčem vyčistěte.Pak si dejte studenou vodu,do ní tak 1dl octa a hadříkem ještě celý gauč jednou přejed´te.Ocet bude sice cítit,ale oživí barvu.

hem

Čištění koberců a čalouněného nábytku zvládají i vysavače s mokrým vysáváním. Je to bez dřiny, což oceníte zvlášť pokud máte malé děti nebo zvířata a musíte čištění provádět často.

Zdroj: http://viceucelovy-vysavac.skladem­.eu/na-sucho-mokro-a-samponovani/

pimpinella

1.vysavač 2.vysavač s mokrým vysáváním (lze půjčit v půjčovnách)3­.dočistit skvrny, 4. opět vysát na mokro 5. nechat vyschnout a máte gauč jako nový. Přípravky na textilie vám v žádaném množství zpravidla prodají v půjčovně