dust8

Čím vším se podle vás dá nebo teoreticky dá nahradit pěna na holení?

Nejlepší odpověď
Hlada

Plnovousem.

Další odpovědi
cochee

A jak dlouho myslíš, že holicí pěny existují? Mýdla na holení se dají běžně koupit (neříkám ale, že v supermarketech), je k nim ještě ale potřeba holicí štětka.

Kepler

Já pěnu na holení vůbec nepoužívám. Navlhčím tváře a napatlám trošku obyčejného tekutého mýdla. Mám dojem, že se takto oholím dokonce líp.