Vyptavac

Čím vším se liší voda od ostatních kapalin?

Mám udělat zhruba 8-mi minutovou prezentaci na fyziku na téma: „Čím vším se liší voda od ostatních kapalin?“ Pokud by se našel někdo, kdo by pomohl, budu moc vděčný. Předem děkuji za odpovědi
Doplňuji:
diky za info, hlavně za ty knizky, Jsou to presne dva dny zpatky, co jsem videl film What the bleep do we know (co my jen víme) a myslím že tam přímo tento vědec byl zmiňovám, bohužel jsem si nestihl zapsat jeho jméno, takže díky :)

Nejlepší odpověď
dudu

http://techne­t.idnes.cz/vo­da-ma-66-anomalii-vedci-zacali-odhalovat-jejich-priciny-pjn-/tec_technika­.asp?c=A090911_­135558_tec_techni­ka_mbo

Další odpovědi
ReHu

Fyzika mi moc nejde, ale vím jistě, že čistá voda, myslím, tím neochucená a bez bublinek, je schopna nosit informace. Lze ji také ovlivňovat myšlenkami či hudbou. Nedávno na toto téma vyšla i kniha s fotografiemi. Zítra budu mít název knihy i autora. Mám to doma.
Ty informace mám ověřené.
>>>>>>>>>>>>>­>>>>>>>

Masaru Emoto – kniha Zázračná moc vody, Poselství vody.

GM

Japonský badatel Masaru Emoto svými výzkumy zjistil, že voda věrně zrcadlí ve své harmonické vibraci vše, co se děje v naší mysli. Knihy: Léčivá síla vody, Zázračná moc vody, Zázračná voda, Voda a léčivá síla modlitby. Vydal Eminent. Nádherné fotografie.