Čím vším je tvořen zápach z člověka, co se několik let nemyje a nestříhá, nečistí si zuby a jen sedí u PC?

Nejlepší odpověď
fcoop

Lidský pach je tvořen částí, která je společná pro všechny savce, ale i individuální geneticky podmíněnou složkou, která se během života nemění a je jedinečná pro každého jedince.

Hlavním zdrojem lidského pachu je kožní povrch lidského těla. Povrchem kůže se vylučuje pot, kožní maz a z těla se díky regeneračním procesům odlučují kožní šupinky ve formě mikročástic, vlasy a ochlupení.

http://www.emag­.cz/dobrodruz­stvi-kriminalistiky-odorologie/tisk/

Další odpovědi
lexx

Takový člověk neexistuje. Přečti si záhlaví svého příspěvku a zapřemýšlej trochu.

Drap

Takový snad ani nemůže existovat

Adula.57

Nechtěla bych ho cítit. Myslím si že by to už u toho počítače nevydržel, vším tím smradem, svěděním, atd… Několik let by tam taky nevydržel, musel by se chodit najíst, nebo pro jídlo a jestli by mu ho nedonesli, tak by mu brzy peníze. Dlouho by to nevydržel. K tomu by ten pc a elektrika stála až až.

Pudlík

Z pusy je člověku cítit, protože se tam hromadí bakterie a tvoří se zubní plak a když se nečisní častěji, tak se ty bakterie rozmnoží tak, že už to zapáchá. A z lidské pokošky se vylučuje maz, pot a odlupují se růzdné organické zbytky. No a když se člověk nemeje, tak se ty malé potvůrky mají na čem živit.