Georgo2010

Čím více šetříme vodou,elektřinou a plynem,tím se paradoxně neustále zvedá cenová sazba. Ušetříme více plýtváním?

Nejlepší odpověď
kropitko

To netuším, ale něco podobného mně napadlo minulý týden, já jsem do své úvahy zahrnula ještě taky benzín a naftu. ☹. No a když se člověk nad tím zamyslí, tak je to tak i s jídlem.

Další odpovědi
Drap

Bohužel, nedá se předpokládat že i při velkých odběrech by některý z distributorů šel s cenou dolů

anonym

Je to názor,můj je ten,že ano.Ne plýtvat,ale zase extrémě šetřit se nevyplácí.Ty,kteří nám dodávají vodu,musí taky někdo zaplatit.Píšu záměrně vodu,protože o elektřině si to nemyslím,ti už mají dost.