zjentek

Čím více černých zplodin z výfuku a „vygumovaných“ obrazců na vozovce, tím více „cool“ řidič?

Jak se nazývá moderní „zábava“ mladých, kdy přes černý dým z túrování nevidíte samotný auťák?

Odpovědi
JežíšKristus

Proč si myslíte, že se zavádí elektromobilita.. sousedské spolky vládnou světu…

Ametyst

Každá mladá generace má svůj styl zábavy. Že dnes panuje hysterie kolem ekologie, na tom nic nemění. Protože máme nejpřísnější evropské normy pro emisní limity, výfukové plyny jsou nejčistší, jak mohou být.

Justin1

Pokud vím, dělá se to v rámci youtuberství, když někdo chce natočit video, kde zaujme něčím extrémním. Viděl jsem taky video, kde si někdo zahulil garáž trabantem. To by určitě nikdo nedělal kvůli něčemu jinému.

Zuno

Tím více opotřebované pneumatiky.