dust8

Čím větší je rozměr skla do velkeho ramu okna, tak tím lepší je když je to např. trojsklo?

Odpovědi
Kepler

Bezesporu. Velká okna znamenají velké úniky tepla. V tomto ohledu mají trojskla daleko lepší izolační schopnosti. Přestože jsou o dost dražší, dlouhodobě se vyplatí.

cukrar

Dvojsklo je to nejhorší, co se montuje. Takže buď nejhorší, nebo lepší trojsklo. Když se pohlídá cena, tak trojsklo je za cenu dvojskla.
Váha jen o 10 kg více na metr