Georgo2010

Cim upevnit lan kabelaz podel paneĺ.steny u stropu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Poslouží tzv. tekuté hřebíky, tj. stavební lepidlo pro tyto účely určené.

Další odpovědi
brillant

Já bych použil plastovou vkládací lištu. Dělá se i samolepící a je různých rozměrů.

Mapel

Tak to máš milión možností. Každá má své podmínky. Takže projektovou stavební dokumentaci vedené trasy a co tam vlastně povedeš. Pak můžeš dostat odpovídající odpověď. Sdělovací – datové a silové kabely mají své zákonitosti pro vedení v kanálech jak se tu navrhovalo.

Pájo

Já mám tuto kabeláž v těchto rohových lištách:
http://www.ko­poskatalog.cz/de­tail.php?id=23370
Připevněno na klasické hmoždinky nebo jen odvrtáno, odprášeno a tavnou pistolí vytvořena výplň díry pro použití samořezného šroubku.