Marky Stark

Čím trávíte jízdu ve vlaku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vlakem nejezdím často, tak si to užívám. Naposledy před týdnem koukáním z okna a pak povídáním si se dvěma Ukrajinci – v ruštině. Zajímavé, ani jsem netušil, že si toho od školy tolik pamatuju.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… když jsem naposledy cestoval vlakem, chlastali jsme a hulili jak o závod >>> bylo to totiž z vojny domů, od té doby jsem ve vlaku neseděl …

zjentek

Normálně, jako doma. Akorát to pak skončí v jiný míse…

quentos

Čtením, scrabblem (mám doma „cestovní“ verzi), poslechem hudby, méně často (zejména po náročném dni) čuměním do blba… pokud nás jede spolu víc, tak i konverzací…

Jiří Bohumil

Vlakem často nejezdím, ale pokud ano, tak většinou čtením e-knih nebo posloucháním audio knih (na sluchátka) na mobilu. Občas kouknu z okna a dám si nějakou dobrotu. Jezdím většinou RegioJetem a tam je výborná nabídka a obsluha. Jde o dálkové jízdy.