Hakunamatata

Čím to, že se do našich zahrádek začínají vracet zapomenuté plodiny jako angrešt, josta, černý rybíz, černý jeřáb, apod.

Nejlepší odpověď
Drap

To slyším poprve. O žádném návratu nioc nevím. Pokud si pamatuji, tak z naší zahrádky nic jmenovaného nikdy nezmizelo

Další odpovědi
honza19hk

no leda tak ve městě,jinak na vesnicích je to stále furt k vidění. Nicméně i ve městech je to k vidění a relativně hodně. Jenže na náměstích to neroste.

Bedy

Lidé se začínají vracet ke staré dobré klasice. 🙂

zjentek

nechápu, nikdy jsem to nerušil. Možná proto, že jsem chlapeček, to spíše holčičky (1990– 2010) houfně zapomínaly, co šlechetného jim babičky do života dávaly ,)

elektrikář

Keře drobného ovoce nezmizely. Jen cena výrobků marmelád neunosně vzrostla a tak se je lidé snaží vypěstovat sami.