Zlatý

Čím to, že frekvence kýchání roste s věkem?

Nebo to máte jinak? Zamlada jsem si kýchnul jednou a bylo vymalováno (někdy i doslova). Teď kýchám minimálně dvakrát za sebou a někdy je to spojité dvojité kýchnutí (dva v jednom), někdy je to nespojitá série 5x a více. To už kleju. Kdybych extrapoloval, znamená to, že se v budoucnu ukýchám k smrti, nebo je to dobré cvičení pro břišní svaly?

https://pixabay.com/…

Odpovědi:

Pokročilý

Možná si získal mírnou alergii? Co takhle zajít na alergologii a nechat se otestovat na všechny alergie? Je to zadarmo. Mě takhle zjistili alergii na trávy a pyly :)
Ještě, že neměli i test alergie na lidi. ;)

Stříbrný

Nestěžuj si - uvaž, že prudké vypuštění plynů nemusí odcházet pouze skrz krk. Takže - ještě se ti jeví kýchání jako neštěstí? Myslím, že pořád lepší je se xmrti ukýchat, ne? ;) :D :D

Pokročilý

Zásadně mi kýchání už léta chodí po třech. To se nemůže s věkem zhoršovat! Jen bacha proti čemu stojíte, to by mohlo být smrtelné. Kamarád si kýchnul proti zdi a bylo to na pár štychů:)

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

alien: samozřejmě neventiluju jen hubou, někdy současně vypustím i ruprechta. To je fakt aerobik. To se mě taky ptají, jestli taky neumím něco s ušima... Ale asi to bude zdravé.

Stříbrný

aliendrone

Tak to máš dobrý, znám jednoho borce, u kterého by se to s přehledem dalo nazvat aeroBIG! (A věř mi, je to PEKLO!) ;) :D :D

Zlatý

Kepler

dust: mně to chytá i doma, kde žádné alergeny nemám. Mimoto mám dobrou imunitu, nepamatuju se, kdy naposledy jsem byl třeba jen nachlazený. Bacil do mně vleze a jakmile se rozkouká, s hrůzou bere roha.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2335
Zlatý mosoj 1654
Zlatý marci1 1624
Zlatý annas 1590
Zlatý Kepler 1095
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 793
Zlatý quentos 793
Zlatý ivzez 698

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.