Kepler

Čím to, že frekvence kýchání roste s věkem?

Nebo to máte jinak? Zamlada jsem si kýchnul jednou a bylo vymalováno (někdy i doslova). Teď kýchám minimálně dvakrát za sebou a někdy je to spojité dvojité kýchnutí (dva v jednom), někdy je to nespojitá série 5× a více. To už kleju. Kdybych extrapoloval, znamená to, že se v budoucnu ukýchám k smrti, nebo je to dobré cvičení pro břišní svaly?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/ch%C5%99ip­ka-studen%C3%BD-nemoc-virus-1679104/

Nejlepší odpověď
dust8

Možná si získal mírnou alergii? Co takhle zajít na alergologii a nechat se otestovat na všechny alergie? Je to zadarmo. Mě takhle zjistili alergii na trávy a pyly :)
Ještě, že neměli i test alergie na lidi. ;)

Další odpovědi
aliendrone

Nestěžuj si – uvaž, že prudké vypuštění plynů nemusí odcházet pouze skrz krk. Takže – ještě se ti jeví kýchání jako neštěstí? Myslím, že pořád lepší je se xmrti ukýchat, ne? ;) :D :D

Michala11

Zásadně mi kýchání už léta chodí po třech. To se nemůže s věkem zhoršovat! Jen bacha proti čemu stojíte, to by mohlo být smrtelné. Kamarád si kýchnul proti zdi a bylo to na pár štychů:)

Kepler

alien: samozřejmě neventiluju jen hubou, někdy současně vypustím i ruprechta. To je fakt aerobik. To se mě taky ptají, jestli taky neumím něco s ušima… Ale asi to bude zdravé.

aliendrone

Tak to máš dobrý, znám jednoho borce, u kterého by se to s přehledem dalo nazvat aeroBIG! (A věř mi, je to PEKLO!) ;) :D :D

Kepler

dust: mně to chytá i doma, kde žádné alergeny nemám. Mimoto mám dobrou imunitu, nepamatuju se, kdy naposledy jsem byl třeba jen nachlazený. Bacil do mně vleze a jakmile se rozkouká, s hrůzou bere roha.