zjentek

Čím to, že bez jakékoli známé příčiny najednou není možný počítač uvést do režimu spánku?

PC nepřechází automaticky do režimu spánku, jak je nastaveno a ani po okamžitém uvedení do RS uživatelem se do očekávaného stavu neuvede. Sice po okamžitém zadání má snahu na tento režim přejít, ovšem v následující sekundě zase najede do plného provozu. Mohu jen dedukovat, čím to vzniklo. V PC za poslední dobu k žádným změnám nedošlo, nic se nečistilo ani neinstalovalo. Děje se tak v podstatě bez příčiny. Dík.

Příspěvek aliendrona, který byl bezostyšně smazán:

Nejspíš ti běží nějaký program, který tomu brání. Mrkni na podrobná nastavení napájení a čekni programy na pozadí. Tohle umí některé přehrávače médií (zabrání přechodu při přerávání), různé downloadery (totéž v průběhu stahování) aj. programy.

NEBO

Koupils sušenku a nadrobils ji do PC! (; Ten se teď dusí a lapá po dechu, ventilátory MUSÍ běžet, tudíž žádný režim spánku se NEKONÁ! ;) :D :D

Smazáno z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. (MOZEK NEBERE!!!)

A tak se ptám aliene, vážně:

  1. Pokud venťák běží nadmíru (stroj se třeba přehřívá, či co), tak do spánku neuvedu? Prostě neuspím, pokud ventoš je zrovna „přetížený“? Nebo žertovals?
  2. Vím jistě, že žádný playery ani downloadery neběží, když uspávám. Tedy ne ty, které znám a používám já. Co běží na pozadí je druhá věc. Třeba virus? Co myslíš? A kde to „na pozadí“ v desinách nandu? Respektive podrobná nastavení napájení… jsem nenašel );

Díky moc, díky všem. Díky kokotoj mazalovi, že tentokrát nesmaže.

Odpovědi
aliendrone

Nejspíš ti běží nějaký program, který tomu brání. Mrkni na podrobná nastavení napájení a čekni programy na pozadí. Tohle umí některé přehrávače médií (zabrání přechodu při přerávání), různé downloadery (totéž v průběhu stahování) aj. programy.

NEBO

Koupils sušenku od paní velkopodnikatelky annas a nadrobils ji do PC! Ten se teď dusí a lapá po dechu, ventilátory MUSÍ běžet, tudíž žádný režim spánku se NEKONÁ! ;) :D :D

Dochy

Hmmm mám opačný problém… PC se uspává i když to má zakázáno. MS že? Sorry, tentokrát jen pokecám ale neporadím.

cochee

Zatipuji si nějakou „povedenou“ aktualizaci Windows 10.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Fakt není rada? Může to dělat virus? Třeba že můj stroj má primárně těžit a ne odpočívat?

aliendrone

zjentek>>> Woe, je sice pěkné, žes uvedl naz5 moji odpověď (i když upravenou), ale právě taková úprava je nepochopitelná kvůli důvodu smazání.
Tudíž MUSÍM kvůli smyslu CELKU uvést chybějící část (jde jen o 4 slova vložená za „sušenku“ v posledním odstavci: „od paní velkopodnikatelky annas“)

Asi ti uniklo, že annas (ale nejen ji) provokuji, v jejím případě formou „sušenky Annas Inc“ (mám podezření, že jde ostatně o TVŮJ objev, už si to moc nepamatuji ;) :D :D) a pro vylepšení přidávám i „DUSIVKY“. (což venkoncem většina sušenek OPRAVDU JE)

Proto se počítač „DUSÍ“ z jejích sušenek, kapišto? :D :D :D

Mrknuls na ta podrobná nastavení napájení? (viz „Změnit pokročilké nastavení napájení“, návod zde: https://suppor­t.hp.com/cz-cs/document/c04935099 přesněji jde o „change advanced power settings“ v tom dokumentu )

Jinak – procesy běžící > Spustíš „Správce úloh“, vybereš kartu „procesy“ a možnost „zobrazit procesy všech uživatelů“ (musím mít admin práva). Tam uvidíš, co všechno ti běží (je spuštěno). :)

zjentek

Jasan, všechno chápu, ale stejně tam v tý tabulce žádný „PROGRAMY NA POZADÍ, který by tomu bránily“, nenajdu, bo tam prostě nejsou, kapišto? (; (;

Joa ty 4 ZÁSADNÍ slůvka ve spojitosti s paní velkopodnikatelkou v byznysu Ann Inc., který jsem jí jak správně uvažuješ PŘIŘKL JÁ, jsem LOGICKY odstranil s JASNÝM záměrem, boabyto kokos mazal zas nes mazal! (; D;

annas

ad zjentek,

Jen zírám, otázku jste vložil v 19.57 hodin, to jsem " pekla brambory a smažila jablka" v pořadu Kluci v akci.

Cesta vede jinam, nikoliv ke mně.

zjentek

An, vy přece víte, že já bych si nedovolil ANI POMYSLET, že by jste v tom mohla mít svý prsty. (;

Vy jste byla v pořadu Kruci v akci? Doufám, že za ně neděláte těžkou práci a oni pak jen před obrazovkou slíznou smetánku, to snad ne! (; (;

aliendrone

BTW – virus to dělat MŮŽE. ;) :)

zjentek

…no právě.

led

Použili ste vitamín D ? Ten vraj antivírovo pomáha pri rôznych problémoch.

zjentek

Ach, led…