Tereka111

Proč už neprodávají rohlík s anglickou slaninou?

Dnes sem si chtěl zajit pro rohlik s anglickou slaninou. K překvapení ho neměli, ptal sem se, jestli maji rohlik s anglickou slaninou, a řekli, že už se neprodavaji. Vim, ze to tady nikdo nemuze vedet, ale co za tim muze byt? Nizke prodeje, vysoke naklady, prilis luxusni zbozi v době covidu. Nebo co?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Nejlépe jste se měla zeptat přímo prodejce. Důvodů může být několik, po malé poptávce až přes nedostatek produktu či šetření ze strany podnikatele.

Další odpovědi
nyjono

Když víš, že to tady nikdo nemůže vědět, proč se teda ptáš???

da ny

Odpověděla jste si sama :)
Možná nízká poptávka (vyšší cena, moc vypečené, okorá).
Příčinou může být i poměr cena x kvalita.
Rozhodně to není luxusní zboží, spíše „shit“…. ;) Jsou toho plné supermarkety.

Dochy

Já to v několika obchodech v posledních týdnech viděl. Takže pokud Ti to někde chybí, měl bys i napsat kde.

iceT

Tak asi záleží na tom, kam si pro ten rohlík se slaninou jdeš. Třeba v Tescu mají rohlík i housku se slaninou, v Globuse určo taky, akorát se jmenuje zbojnická placka. V Albert supermarket nevím, tam nechodím, stejně mají omezený výběr pečiva, a v Albert hypermarket by ten tvůj rohlík se slaninou určitě měli taky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tereka111

da ny – mam namysli přiliš luxusní (podle ceny) co je na tom "shit' je to normální pečivo. Jaké pečivo kupuješ ty? Skoro nikdo tady v ČR nemá peníze takže 15,– je poměrně luxus.

GM

To jsou starosti…