Andre5000

Čím to může být způsobené?

Moje babička bydlí v paneláku ve 4. patře, ve dvou místnostech má televizy a u každé stejný typ setopboxu a stejný typ pokojové antény. Televizní vysílač má na dohled z okna. V jedné místnosti jí setopbox naladí spoustu programů, v druhé jí setopbox naladí programů výrazně méně. Čím to může být ovlivněno?

Odpovědi
klob1

může mít něco v cestě..strom, barák, vidí od antény a nic nemá v cestě k tomu vysílači?nebo směrování,to chce i změřit je na to taková šikovná krabka..

ponovotny

osobně bych jako první zkusil prohodit setopboxy i televize, abych vyloučil, že se jedná o vadu některého přístroje. Pokud to vyloučíte, zbude jen možnost, že místo, kde je ten box co neladí, je nějak odstíněno signálu