Pan Spock

Čím to může být, že se mi po 10 minutách na wifi/datech vypne telefon a po zapnutí mam ze 100% baterie jen 15%?

Když jsem třeba v aplikaci Pou, telefon se vůbec nevypne. Jen na wifi/datech. Telefon: Blackview Zeta

Nejlepší odpověď
Arne1

Obávám se, že je telefon blízko klinické smrti. Alespoň můj, který se takto choval, tak byl.

Další odpovědi
Reezo

Dost pravděpodobně odchází baterie v telefonu.
Osobně jsem měl problém s tím, že se můj telefon začal sám vypínat a záhadně a velice rychle vybil, když se vypnul…

Po tom co jsem pořídil novou baterii, fungoval telefon zas jako nový.

Kryšpín

Baterie vyrobená v rákosí má nejlepší léta za sebou

Dochy

Pan Spock: Obvykle bývá chybou dát hned nominaci. Dle místních pravidel si maximálně spokojen s touto odpovědí a o žádnou další už nestojíš. Já byvh na Tvém místě o další odpovědi stál.

Telefonu pravděpodobně nic není, jen mu s velkou pravděpodobností odchází baterie. Očekával bych stáří 2–5 let. Je-li uživatelsky vyměnitelná, doporučuji koupit novou a vyměnit. Pokud je napevno vestavěná, je to bohužel na servis.