BANAN93

čím to může být ????

Samej problém s dárkama letos :D
Meterologická stanice sencor SWS 230 http://meteoro­logicke-stanice.heure­ka.cz/sencor-sws-230/recenze/

furt to nechce odeslat tu venkovní teplotu – senzor je za oknem a je bezdrátový (3 menší baterie než klasické tužkové)

Nejlepší odpověď
mosoj

Přečti si pořádně návod. Je třeba dodržet pořadí ! uvádění do provozu , čidlo – stanice, nebo stanice čidlo. Tak jak je to v návodu. Také je třeba nastavit na stanici stejný vysílací kanál jako na čidle. Většina stanic je schopná přijímat signál z více čidel a má několik kanálů. Pokud se nastavení kanálů liší, nepřijme sugnál !
Doplňuji:
Vzdálenost příjmu se liší , uveď do provozu nejdříve vedle sebe a pak najdi polohy které tě vyhovují a spolehlivě to funguje. Mám dvě stanice, obě bez problémů skrz barák cca 8 m.

Další odpovědi
beer

Zkontroluj, zda je shodný kanál na čidle a stanici, poté stanici resetuj – bývá tam pro reset tlačítko nebo jen dírka.
Doplňuji:
Teď jsem se podíval do diskuze přímo u produktu (tvůj odkaz) a možná bude nutný i reset čidla. Mrkni tam!

anonym

Většinou je tam párovací tlačítko buď na vysílači, a nebo na příjmači musí být kombinace tlačítek kterým bude hledat jiná zařízení. Zkuste pročíst manuál.

tom004

Venkovní čidlo umísti tak, aby mezi ním a přijímačem nebylo sklo. Mělo by to chodit. A ty baterie jsou AAA (3A), klasické tužkové AA (2A).